Preskočiť na obsah
RH COMPANY - SK

Stavebníctvo

RH COMPANY - SK s. r. o.

Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce

Sídlo
Vyšné Ružbachy
Od roku
2009
IČO
44 651 503

RH COMPANY - SK

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Vyšné Ružbachy 18, 065 02
Na trhu od
25. februára 2009
IČO
44 651 503
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 43.35)
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce

Firma v číslach

17
rokov na trhu
2009
rok vzniku
8
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte RH COMPANY - SK

Spoločnosť RH COMPANY - SK s. r. o. má sídlo na adrese Vyšné Ružbachy 18, 065 02. Zapísaná je od 25. februára 2009 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce“ (43.35). Predmet činnosti tvorí 8 položiek, napríklad prípravné práce k realizácii stavby, uskutočňovanie stavieb a ich zmien a dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.

Základné údaje

Obchodné meno
RH COMPANY - SK s. r. o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
44 651 503
DIČ
2022770343
Dátum vzniku
25. februára 2009
Sídlo
Vyšné Ružbachy 18, 065 02
Obchodný register
Okresný súd Prešov, oddiel Sro, vložka č. 21293/P
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 43.35)
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa RH COMPANY - SK zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 8 položiek.

  • Prípravné práce k realizácii stavby

  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb

Zobraziť všetkých 8 položiek predmetu činnosti
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli RH COMPANY - SK s. r. o.?

Sídlo je na adrese Vyšné Ružbachy 18, 065 02.

Čím sa RH COMPANY - SK s. r. o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce“ (43.35). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: prípravné práce k realizácii stavby; uskutočňovanie stavieb a ich zmien; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; maloobchod a veľkoobchod.

Aké je IČO – RH COMPANY - SK s. r. o.?

IČO je 44 651 503, DIČ 2022770343.

Kedy vznikla RH COMPANY - SK s. r. o.?

Vznik: 25. februára 2009. Na trhu pôsobí 17 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Vyšné Ružbachy 18, 065 02

Registrový súd: Okresný súd Prešov

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre RH COMPANY - SK s. r. o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese rh-company-sk.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.